Zamów podnośnik

536 410 410

PRACE NA WYSOKOŚCI WROCŁAW

Prace na wysokościach wiążą się z dużym poziomem ryzyka i nigdy nie powinny być wykonywane przez osoby, które nie są do tego przygotowane. Z naszej strony możemy zaoferować w pełni profesjonalne usługi pracy na wysokościach, które świadczą doświadczeni pracownicy z wykorzystaniem naszych podnośników koszowych.

Czym są prace na wysokości?

Definicję pracy na wysokościach uwzględniono w Rozporządzeniu Ministra Pracy oraz Polityki Społecznej w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Wskazano wśród jego postanowień, że taka praca jest wykonywana na powierzchni znajdującej się na wysokości co najmniej metra nad poziomem podłogi lub ziemi.

Stosowane zabezpieczenia

Dbamy o zachowanie wszelkich wymogów bezpieczeństwa przy świadczeniu pracy na wysokościach. Przed rozpoczęciem takich prac nasi specjaliści sprawdzają drobiazgowo stan techniczny konstrukcji podnośnika, stabilność i wytrzymałość na przewidywane obciążenia. Stosujemy zabezpieczenia przed nieprzewidzianą zmianą położenia. Sprawdzamy stan techniczny stałych elementów konstrukcji podnośników oraz zabezpieczamy teren w obrębie wykonywanych usług.

Stosujemy sprzęty chroniące pracowników przed upadkiem z wysokości, jak szelki bezpieczeństwa z linką, którą mocujemy do stałych elementów konstrukcji. Mogą to być także szelki bezpieczeństwa wyposażone w pas biodrowy, jeśli zachodzi taka potrzeba. Nasi pracownicy stosują też hełmy ochronne przeznaczone do prac na wysokościach.

Rodzaje wykonywanych prac na wysokościach

Nasza firma może zaoferować wszystkim klientom we Wrocławiu i w okolicach wykonanie wszelkiego rodzaju realizacji na wysokościach. Mogą to być prace:

  • budowlane,
  • konserwatorskie,
  • montażowe,
  • porządkowe itp.

Wszystkie zadania na wysokościach wykonujemy z zachowaniem wyjątkowych środków ostrożności.

Kiedy warto nas zatrudnić?

Nasza firma obsługuje klientów indywidualnych i firmowych na terenie Wrocławia i najbliższych okolic. Możemy zaoferować Państwu obsługę pracy na wysokościach z wykorzystaniem podnośników koszowych, obsługiwanych przez wykwalifikowanych operatorów oraz wykorzystywanych przez specjalistów przeszkolonych do pracy wykonywanej na większych wysokościach. Pragniemy zaznaczyć, że nasi pracownicy mają odpowiednie uprawnienia pozwalające im na wykonywanie takich czynności. Zapewniamy nienaganną pracę w dziedzinie czynności zleconych do realizacji na dużych wysokościach. Nasze usługi możecie Państwo wykorzystać do tego, by malować elewację, usuwać śnieg i sople z dachu, czy myć okna w biurowcach. Z pomocą naszych pracowników zawiesicie wysoko billboardy reklamowe, neony czy też dekoracje. Montujemy w ten sposób anteny telewizyjne i radiowe czy systemy alarmowe, jeśli zachodzi taka potrzeba. Gwarantujemy klientom satysfakcję z wykonanej usługi. Dbamy, by byli Państwo zadowoleni z jakości świadczonych prac na wysokościach. Nie musicie dłużej szukać we Wrocławiu pracowników do mycia okien czy malowania i odświeżania elewacji budynków. Nie potrzebujecie dopytywać innych o usługi pracy na wysokościach realizowanych na zewnątrz budynków, we wnętrzach hal magazynowych czy produkcyjnych. Nasze nowoczesne i solidne podnośniki koszowe pozwalają nam na świadczenie bezproblemowo usług pracy na wysokościach we Wrocławiu i okolicach. Zapraszamy wszystkich klientów do współpracy i podjęcia z nami rozmów o terminach wykonania takich zadań.

Prace na wysokości we Wrocławiu – gdzie pracujemy?

Od lat nasza firma działa na rynku specjalistycznych prac wysokościowych. Wykonujemy zlecenia we Wrocławiu i okolicach, pracując na dużych obiektach przemysłowych, jak i domach jednorodzinnych czy budynkach mieszkalnych wielorodzinnych. Mamy sprawdzony, wyszkolony zespół specjalistów, bez których świadczenie usług na wysokościach byłoby niemożliwe. Naszym obecnym i przyszłym klientom proponujemy wykonanie prac wysokościowych, ale i doradzamy, jak najlepiej je przeprowadzić i jaki sprzęt w tym celu wykorzystać. Dostarczamy kosztorys prac, dzięki czemu możecie Państwo się z nim wcześniej zapoznać i wprowadzić do budżetu swojej rodziny czy budżetu firmowego.