Zamów podnośnik

536 410 410

ZWYŻKA WYNAJEM WROCŁAW

Prace na wysokościach, na wysokich kondygnacjach budynków lub przy wycince i przycinaniu drzew, wymagają wykorzystania specjalistycznego sprzętu. Dla bezpieczeństwa osób pracujących w ten sposób warto wynająć solidną zwyżkę. Świadczymy usługi wynajmu zwyżek dla naszych klientów.

Czym jest zwyżka?

Po pierwsze chcielibyśmy przybliżyć Państwu specyfikę działania zwyżek. To nic innego, jak podnośniki należące do maszyn dźwigowych, zdolnych wznosić ludzi na duże wysokości. Zwyżki występują jednak w różnych wariantach, dlatego nie można generalizować sposobu ich wykorzystania w praktyce. Różnią się od siebie zastosowaniem, parametrami pracy oraz zakresem maksymalnych możliwości, jakie stwarzają wynajmującemu.

Jeśli więc chcecie Państwo wynająć od nas zwyżkę, dobrze by było, gdybyście ściśle określili, jakie są Wasze potrzeby związane z tym urządzeniem.

Każda zwyżka może być zakończona w inny sposób. Najczęściej na ramieniu maszyny dźwigowej znajduje się płaska platforma lub standardowy kosz. Sama konstrukcja wspominanego ramienia hydraulicznego także może być wykonana na kilka sposobów. Do realizacji odrębnych przedsięwzięć na większych wysokościach, wykluczających zwykle użycie tradycyjnej drabiny, wykorzystywane mogą być zwyżki nożycowe, teleskopowe i teleskopowe łamane.

Zwyżka wynajem Wrocław – Jaką zwyżkę wybrać?

Mogą Państwo wynająć zwyżki różnego rodzaju – spalinowe, które posiadają niemal nieograniczony czas działania, ale emitują spaliny oraz zwyżki elektryczne, które wymagają ładowania baterii do prawidłowego funkcjonowania.

Jeśli zdecydowani jesteście Państwo na wynajem zwyżki od naszej firmy, powinniście pamiętać o określeniu, jaka interesuje Was:

  • Maksymalna wysokość robocza możliwa do osiągnięcia przez zwyżkę.
  • Całkowita waga i wymiary.
  • Rozmiar samego kosza lub platformy zwyżki.
  • Udźwig zwyżki.

Zwyżka powinna być wyposażona w taki sposób, aby zapewnić bezpieczną pracę osoby na dużych wysokościach, gdzie naturalnie istnieje ryzyko upadku. Nasze zwyżki są w stanie zapewnić wszelkie zabezpieczenia wymagane prawem. Poza tym pozwalają na wykonywanie prac nawet w wąskich przejściach pomiędzy budynkami.

Jaka jest nasza propozycja?

Wynajem zwyżki od naszej firmy pozwoli Państwu na pozyskanie w pełni sprawnego, bezpiecznego sprzętu. Dysponujemy nowoczesną zwyżką w postaci podnośnika koszowego marki Nissan Cabstar Z20C, który ma konstrukcję ramieniowo teleskopową. Jego zasięg pracy wynosi 20 m, a wysięg boczny 9,5 metrów. Dlatego przy użyciu naszej zwyżki będą Państwo w stanie przeprowadzić nawet najbardziej wymagające zlecenia, jakie byłyby w praktyce zupełnie niedostępne dla zwykłych podnośników teleskopowych. Jeśli potrzebujecie Państwo zwyżki o większym zasięgu, by móc wykonać zlecenia bardziej wymagające, wówczas możemy zaoferować wynajem zwyżki – podnośnika MAN WUMAG WT270 o wysokości roboczej aż 27 m i wysięgu bocznym 19,8 m.

Do jakich zadań warto wynająć zwyżkę?

Właściwie do wszelkich prac na wysokościach możecie Państwo mieć potrzebę wynajęcia zwyżki – krótko lub długoterminowo. Nasze usługi zwyżka wynajem we Wrocławiu przydają się w szczególności wówczas, gdy macie Państwo w planach przeprowadzenie prac dekarskich, wycinki drzew, prace na wysokości wewnątrz hal i fabryk, jak i dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Innymi sytuacjami, w których możecie Państwo wymagać wynajęcia zwyżki, będzie malowanie dachów, montaż oświetlenia ulicznego, a zimą usuwanie sopli lodu i odśnieżanie dachów. Niewykluczone, że podnośnik z koszem będzie wymagany przy przeprowadzaniu prac tynkarskich i czyszczeniu elewacji oraz przy montażu reklam np. na wysokich billboardach lub na elewacjach wielorodzinnych budynków. Swoją ofertę kierujemy do różnych grup klientów, zarówno prywatnych, jak i firmowych. Jeśli tylko więc potrzebujecie Państwo zwyżki, zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją. Wynajmujemy zwyżki przede wszystkim we Wrocławiu i w najbliższych okolicach.

Dlaczego powinniście Państwo wybrać naszą ofertę?

Nowoczesny sprzęt, który bezpiecznie pozwoli Państwu na prowadzenie pracy na wysokościach, to nie jedyny atut naszej oferty na wynajem zwyżki we Wrocławiu i w okolicy. Możemy zaoferować Państwu doświadczoną kadrę operatorów maszyny. Nasi pracownicy wielokrotnie brali udział w obsłudze podnośników koszowych dla firm, instytucji i osób indywidualnych. Możecie Państwo liczyć na naszą elastyczność i terminowość w realizacji wszelkiego rodzaju usług, w tym również wynajmu zwyżki. Służymy swoją radą i pomocą w doborze maszyny, która spełni Wasze oczekiwania. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu wynajętą zwyżkę we wskazane w umowie miejsce. Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne stawki za wynajem naszych maszyn i jeszcze korzystniejsze warunki współpracy.