Zamów podnośnik

536 410 410

WYNAJEM PODNOŚNIKÓW KOSZOWYCH WROCŁAW

Nasza firma oferuje podnośniki koszowe na wynajem. To specjalistyczny sprzęt, który możecie Państwo zamówić dla siebie, jeśli chcecie wykonać różnego rodzaju prace na wysokościach. Oferujemy wynajem podnośników koszowych dla klientów będących przedsiębiorcami, jak i dla odbiorców indywidualnych.

Kiedy potrzebne jest Państwu urządzenie do zorganizowania pracy na wysokościach, możecie skorzystać z naszej firmy. Dysponujemy podnośnikami o zróżnicowanych parametrach, także można dopasować je do specyfiki miejsca, w których wykonywane będą określone prace. Naszym zadaniem, jakie możecie Państwo nam zlecić, jest nie tylko wynajem samych podnośników koszowych, ale również zapewnienie pracy wykwalifikowanych operatorów takich urządzeń. Obsługujemy Wrocław i okolice, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami, a postaramy się doradzić, jaki podnośniki koszowy będzie dla Państwa odpowiedni. Przedstawimy wstępny cennik kosztów obsługi podnośników koszowych i ich wynajęcia.

Na czym polega nasza usługa wynajmu podnośników koszowych we Wrocławiu?

Wynajem podnośników koszowych to usługa, która polega na profesjonalnym dostarczeniu takich rozwiązań na założone miejsce pracy, na terenie Wrocławia i pozostałych regionów w obrębie Dolnego Śląska. Wraz z operatorem takiej maszyny przyjeżdżamy do Państwa w terminie ustalonym w umowie. Jesteśmy terminowi – stawimy się w miejscu określonym przez Was w wyznaczonym czasie.

Obsłużymy Państwa kompleksowo, co oznacza, że przywieziemy w pełni gotowy do pracy sprzęt i operatora, który będzie go obsługiwać. Możemy też indywidualnie z klientem umówić się na wykonywanie określonej pracy na wysokościach. Nasza kadra pracownicza ma niezbędne uprawnienia do wykonywania takich zadań, zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Jaki park maszynowy oferujemy?

Do wykonywania wielu prac na wysokościach z pewnością możecie Państwo potrzebować wynająć podnośniki koszowe, którymi dysponujemy. To nowoczesne, w pełni bezawaryjne, na bieżąco konserwowane i serwisowane maszyny, które sprawdzą się podczas czynności, do jakich są one przeznaczone, czyli wykonywania zadań na dużych wysokościach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne podnośniki koszowe. Pierwszym z nich jest podnośnik Nissan Cabstar Z20C o konstrukcji ramieniowo teleskopowej. Jego zasięg wynosi 20 m. Z kolei wysięg boczny wynosi 9,5 m. Pozwoli to wynajmującym go klientom na wykonanie nawet najbardziej wymagających zleceń, także w miejscach, które z reguły pozostają poza możliwością zastosowania do tego celu zwykłych podnośników teleskopowych. W szczególności radzimy wybór tego podnośnika koszowego i jego wynajem w przypadku chęci przeprowadzenia prac dekarskich czy pracy na wysokościach, ale we wnętrzach fabryk produkcyjnych czy magazynowych. W przypadku bardziej zaawansowanych, cięższych i wymagających zleceń oferujemy wynajem innego podnośnika koszowego, który cechuje się lepszymi parametrami. To podnośnik MAN WUMAG WT270 o wysokości roboczej 27 m i wysięgu bocznym 19,8 m. Oba podnośniki koszowe, które przygotowaliśmy dla Państwa w ofercie do wynajęcia są w pełni sprawne i zawsze gotowe do pracy. Mamy też do Państwa dyspozycji doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę operatorów, którzy wielokrotnie obsługiwali takie podnośniki koszowe.

Wynajem podnośników koszowych – przygotowanie do usługi

Zanim przystąpimy z Państwem do realizacji usługi wynajmu podnośnika koszowego, postaramy się zorientować, jakie przedsięwzięcie planujecie. Doradzimy, czy nasze maszyny będą odpowiednie. Nasi pracownicy są gotowi do tego, by przeprowadzić gruntowną analizę specyfiki prac do wykonania oraz warunków ich realizacji. Dla przyjazdu podnośnika i rozłożenia jego teleskopowego ramienia zakończonego platformą z koszem musi istnieć w danym miejscu odpowiednio dużo przestrzeni. Inaczej nie będzie to niestety możliwe do wykonania. Dopiero po rozpoznaniu miejsca wykonywania pracy, podamy Państwu konkretny wariant urządzenia, którego wynajęcie będzie optymalne w stosunku do Waszych potrzeb. Wrocław jest miastem, w obrębie którego oferujemy Państwu bezpieczny i niezawodny sprzęt. Podnośniki koszowe możemy wynająć również z przeznaczeniem do wykonywania prac na wysokościach na Dolnym Śląsku, w całym województwie. Służymy fachowym wsparciem doradczym już od etapu planowania zadań, jakie okazują się dla Państwa konieczne do wykonania z użyciem podnośników koszowych. Mogą one dotyczyć usuwania śniegu i sopli z dachów budynków, montażu reklam wszelkiego rodzaju, jak również mycia i malowania elewacji lub cięcia i przycinania drzew. Jeśli tylko chcecie Państwo wynająć podnośnik koszowy od naszej firmy, we Wrocławiu lub okolicy, zapraszamy do zgłoszenia się do nas i sprawdzenia dostępnych terminów na wynajem takiego sprzętu.